zavřít

Letenky Islay Glenegedale (ILY)

Glenegedale (ILY) spadá pod mesto Islay, ktoré ležia v štáte Veľká Británia. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Glenegedale, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Glenegedale, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Islay za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Islay - Glenegedale
Medzinárodný názov letiska: Islay
Letisko patrí k mestu: Letenky Newtownabbey 64 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+0
Kódy letiska: ILY (EGPI)
Počet terminálov: 2

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Islay - Glenegedale

Hľadáte letenky Aldergrove (BFS) v meste Belfast ( Veľká Británia)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Aldergrove, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Aldergrove, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Belfast, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 113 km

Letisko Belfast City Airport (BHD) patrí k mestu Belfast, domovskou krajinou ktorého je Veľká Británia. Rezervujte si letenky - Belfast City Airport. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Belfast City Airport, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Glasgow (GLA) spadá pod mesto Glasgow, ktoré ležia v štáte Veľká Británia. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Glasgow - Glasgow, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Glasgow, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Glasgow za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 204 km

Rezervácia letenky na letisko Islay - Glenegedale

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Glenegedale

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.