zavřít

Letenky Isle Of Man Ronaldsway (IOM)

Hľadáte letenky Ronaldsway (IOM) v meste Isle Of Man ( Veľká Británia)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Ronaldsway, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Ronaldsway, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Isle Of Man, či požičanie auta z autopožičovne.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Isle Of Man - Ronaldsway
Medzinárodný názov letiska: Isle Of Man
Letisko patrí k mestu: Letenky Bangor 60 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+0
Kódy letiska: IOM (EGNS)
Počet terminálov: 2

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Isle Of Man - Ronaldsway

Belfast City Airport (BHD) spadá pod mesto Belfast, ktoré ležia v štáte Veľká Británia. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Belfast City Airport, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Belfast City Airport, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Belfast za skvelé ceny.

Letisko Aldergrove (BFS) patrí k mestu Belfast, domovskou krajinou ktorého je Veľká Británia. Rezervujte si letenky - Aldergrove. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Aldergrove, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 188 km

Hľadáte letenky Dublin (DUB) v meste Baile Átha Cliath ( Írsko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Baile Átha Cliath - Dublin, alebo cestujte letecky do Írska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Dublin, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Baile Átha Cliath, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 197 km

Rezervácia letenky na letisko Isle Of Man - Ronaldsway

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Ronaldsway

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.