zavřít

Letenky Isles Of Scilly St Marys (ISC)

St Marys (ISC) spadá pod mesto Isles Of Scilly, ktoré ležia v štáte Veľká Británia. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - St Marys, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na St Marys, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Isles Of Scilly za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Isles Of Scilly - St Marys
Medzinárodný názov letiska: Isles Of Scilly - St Marys
Letisko patrí k mestu: Letenky Plymouth 247 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+0
Kódy letiska: ISC (EGHE)
Počet terminálov: 3

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Isles Of Scilly - St Marys

Letisko Plymouth (PLH) patrí k mestu Plymouth, domovskou krajinou ktorého je Veľká Británia. Rezervujte si letenky - Plymouth. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Plymouth, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 250 km

Hľadáte letenky Waterford (WAT) v meste Waterford ( Írsko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Waterford, alebo cestujte letecky do Írska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Waterford, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Waterford, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 266 km

Cork (ORK) spadá pod mesto Cork, ktoré ležia v štáte Írsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Corku - Cork, alebo cestujte letecky do Írska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Cork, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Cork za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 324 km

Rezervácia letenky na letisko Isles Of Scilly - St Marys

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska St Marys

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.