zavřít

Letenky Isles Of Scilly St Marys (ISC)

Letisko St Marys (ISC) patrí k mestu Isles Of Scilly, domovskou krajinou ktorého je Veľká Británia. Rezervujte si letenky - St Marys. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na St Marys, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Isles Of Scilly - St Marys
Medzinárodný názov letiska: Isles Of Scilly - St Marys
Letisko patrí k mestu: Letenky Plymouth 247 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+0
Kódy letiska: ISC (EGHE)
Počet terminálov: 3

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Isles Of Scilly - St Marys

Hľadáte letenky Plymouth (PLH) v meste Plymouth ( Veľká Británia)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Plymouth, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Plymouth, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Plymouth, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 250 km

Waterford (WAT) spadá pod mesto Waterford, ktoré ležia v štáte Írsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Waterford, alebo cestujte letecky do Írska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Waterford, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Waterford za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 266 km

Letisko Cork (ORK) patrí k mestu Cork, domovskou krajinou ktorého je Írsko. Rezervujte si letenky do Corku - Cork. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Cork, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Corku lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 324 km

Rezervácia letenky na letisko Isles Of Scilly - St Marys

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska St Marys

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.