zavřít

Letenky Kings Lynn Marham Raf (KNF)

Hľadáte letenky Marham Raf (KNF) v meste Kings Lynn ( Veľká Británia)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Marham Raf, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Marham Raf, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Kings Lynn, či požičanie auta z autopožičovne.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Kings Lynn - Marham Raf
Medzinárodný názov letiska: Marham
Letisko patrí k mestu: Letenky Bury Saint Edmunds 39 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+0
Kódy letiska: KNF (EGYM)
Počet terminálov: 2

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Kings Lynn - Marham Raf

Letisko Norwich Arpt (NWI) patrí k mestu Norwich, domovskou krajinou ktorého je Veľká Británia. Rezervujte si letenky - Norwich Arpt. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Norwich Arpt, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 81 km

Stansted (STN) spadá pod mesto Londýn, ktoré ležia v štáte Veľká Británia. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Stansted, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Stansted, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Londýn za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 92 km

Hľadáte letenky Luton Airport (LTN) v meste Luton ( Veľká Británia)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Lutone - Luton Airport, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Luton Airport, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Luton, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 134 km

Rezervácia letenky na letisko Kings Lynn - Marham Raf

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Marham Raf

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.