zavřít

Letenky Kings Lynn Marham Raf (KNF)

Marham Raf (KNF) spadá pod mesto Kings Lynn, ktoré ležia v štáte Veľká Británia. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Marham Raf, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Marham Raf, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Kings Lynn za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Kings Lynn - Marham Raf
Medzinárodný názov letiska: Marham
Letisko patrí k mestu: Letenky Bury Saint Edmunds 39 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+0
Kódy letiska: KNF (EGYM)
Počet terminálov: 2

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Kings Lynn - Marham Raf

Hľadáte letenky Norwich Arpt (NWI) v meste Norwich ( Veľká Británia)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Norwich Arpt, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Norwich Arpt, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Norwich, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 81 km

Letisko Stansted (STN) patrí k mestu Londýn, domovskou krajinou ktorého je Veľká Británia. Rezervujte si letenky - Stansted. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Stansted, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 92 km

Luton Airport (LTN) spadá pod mesto Luton, ktoré ležia v štáte Veľká Británia. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Lutone - Luton Airport, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Luton Airport, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Luton za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 134 km

Rezervácia letenky na letisko Kings Lynn - Marham Raf

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Marham Raf

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.