zavřít

Letenky Kirkwall / Orkney Island Kirkwall Arpt (KOI)

Hľadáte letenky Kirkwall Arpt (KOI) v meste Aberdeen ( Veľká Británia)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Aberdeen - Kirkwall Arpt, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Kirkwall Arpt, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Aberdeen, či požičanie auta z autopožičovne.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Kirkwall / Orkney Island - Kirkwall Arpt
Medzinárodný názov letiska: Kirkwall
Letisko patrí k mestu: Letenky Aberdeen 184 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+0
Kódy letiska: KOI (EGPA)
Počet terminálov: 3

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Kirkwall / Orkney Island - Kirkwall Arpt

Inverness (INV) spadá pod mesto Inverness, ktoré ležia v štáte Veľká Británia. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Inverness, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Inverness, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Inverness za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 202 km

Letisko Dyce (ABZ) patrí k mestu Aberdeen, domovskou krajinou ktorého je Veľká Británia. Rezervujte si letenky do Aberdeen - Dyce. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Dyce, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Aberdeen lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 210 km

Hľadáte letenky Turnhouse (EDI) v meste Edinburgh ( Veľká Británia)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Edinburghu - Turnhouse, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Turnhouse, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Edinburgh, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 338 km

Rezervácia letenky na letisko Kirkwall / Orkney Island - Kirkwall Arpt

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Kirkwall Arpt

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.