zavřít

Letenky Kirkwall / Orkney Island Kirkwall Arpt (KOI)

Letisko Kirkwall Arpt (KOI) patrí k mestu Aberdeen, domovskou krajinou ktorého je Veľká Británia. Rezervujte si letenky do Aberdeen - Kirkwall Arpt. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Kirkwall Arpt, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Aberdeen lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Kirkwall / Orkney Island - Kirkwall Arpt
Medzinárodný názov letiska: Kirkwall
Letisko patrí k mestu: Letenky Aberdeen 184 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+0
Kódy letiska: KOI (EGPA)
Počet terminálov: 3

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Kirkwall / Orkney Island - Kirkwall Arpt

Hľadáte letenky Inverness (INV) v meste Inverness ( Veľká Británia)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Inverness, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Inverness, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Inverness, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 202 km

Dyce (ABZ) spadá pod mesto Aberdeen, ktoré ležia v štáte Veľká Británia. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Aberdeen - Dyce, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Dyce, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Aberdeen za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 210 km

Letisko Turnhouse (EDI) patrí k mestu Edinburgh, domovskou krajinou ktorého je Veľká Británia. Rezervujte si letenky do Edinburghu - Turnhouse. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Turnhouse, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Edinburghu lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 338 km

Rezervácia letenky na letisko Kirkwall / Orkney Island - Kirkwall Arpt

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Kirkwall Arpt

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.