zavřít

Letenky Lakenheath (LKZ)

Letisko Lakenheath (LKZ) patrí k mestu Lakenheath, domovskou krajinou ktorého je Veľká Británia. Rezervujte si letenky - Lakenheath. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Lakenheath, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Lakenheath
Medzinárodný názov letiska: Lakenheath
Letisko patrí k mestu: Letenky Bury Saint Edmunds 39 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+0
Kódy letiska: LKZ (EGUL)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Lakenheath

Hľadáte letenky Stansted (STN) v meste Londýn ( Veľká Británia)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Stansted, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Stansted, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Londýn, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 69 km

Norwich Arpt (NWI) spadá pod mesto Norwich, ktoré ležia v štáte Veľká Británia. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Norwich Arpt, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Norwich Arpt, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Norwich za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 86 km

Letisko City Airport (LCY) patrí k mestu Londýn, domovskou krajinou ktorého je Veľká Británia. Rezervujte si letenky do Londýna - City Airport. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na City Airport, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Londýna lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 115 km

Rezervácia letenky na letisko Lakenheath

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Lakenheath

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.