zavřít

Letenky Lasham (QLA)

Letisko Lasham (QLA) patrí k mestu Lasham, domovskou krajinou ktorého je Veľká Británia. Rezervujte si letenky - Lasham. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Lasham, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Lasham
Medzinárodný názov letiska: Lasham
Letisko patrí k mestu: Letenky Basingstoke 96 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+0
Kódy letiska: QLA (EGHL)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Lasham

Heathrow (LHR) spadá pod mesto Londýn, ktoré ležia v štáte Veľká Británia. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Heathrow, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Heathrow, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Londýn za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 71 km

Hľadáte letenky Gatwick (LGW) v meste Londýn ( Veľká Británia)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Londýna - Gatwick, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Gatwick, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Londýn, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 94 km

Letisko Bournemouth (BOH) patrí k mestu Bournemouth, domovskou krajinou ktorého je Veľká Británia. Rezervujte si letenky - Bournemouth. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Bournemouth, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 101 km

Rezervácia letenky na letisko Lasham

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Lasham

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.