zavřít

Letenky Leeds Leeds/bradford (LBA)

Letisko Leeds/bradford (LBA) patrí k mestu Leeds, domovskou krajinou ktorého je Veľká Británia. Rezervujte si letenky - Leeds/bradford. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Leeds/bradford, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Leeds - Leeds/bradford
Medzinárodný názov letiska: Leeds - Leeds Bradford
Letisko patrí k mestu: Letenky Leeds 455 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+0
Kódy letiska: LBA (EGNM)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Leeds - Leeds/bradford

Manchester (MAN) spadá pod mesto Manchester, ktoré ležia v štáte Veľká Británia. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Manchesteru - Manchester, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Manchester, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Manchester za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 89 km

Hľadáte letenky East Midlands (EMA) v meste Nottingham ( Veľká Británia)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - East Midlands, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na East Midlands, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Nottingham, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 121 km

Letisko Newcastle (NCL) patrí k mestu Newcastle, domovskou krajinou ktorého je Veľká Británia. Rezervujte si letenky do Newcastle - Newcastle. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Newcastle, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Newcastle lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 130 km

Rezervácia letenky na letisko Leeds - Leeds/bradford

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Leeds/bradford

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.