zavřít

Letenky Leeds

Mesto leží v štáte . Rezervujte si na Airmeti letenky lacno , alebo cestujte na ďalšie dostupné letiská. Airmeti vám ponúka nielen lacné letenky , ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste za skvelé ceny, požičanie automobilu a kvalitné cestovné poistenie. Rezervujte letenky lacno pomocou online formulára.

Základné informácie o meste

Slovenský názov mesta:
Miestny názov mesta: Leeds (Zobraziť ďalšie názvy mesta)

Leeds, Lidsa, Lydsas, L?dsa, ????, ?????, ????, ????, ????, ???

Počet obyvateľov:455 tisíc obyvatel
Najbližšie letisko: Letenky Leeds/bradford (Leeds) - 11 km
Správna oblasť: Letenky Leeds

Letenky Leeds a okolí

Letisko Leeds/bradford (LBA) patrí k mestu Leeds, domovskou krajinou ktorého je Veľká Británia. Rezervujte si letenky - Leeds/bradford. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Leeds/bradford, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 11 km

Manchester (MAN) spadá pod mesto Manchester, ktoré ležia v štáte Veľká Británia. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Manchesteru - Manchester, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Manchester, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Manchester za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 92 km

Hľadáte letenky East Midlands (EMA) v meste Nottingham ( Veľká Británia)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - East Midlands, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na East Midlands, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Nottingham, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 111 km

Rezervácia letenky

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí mesta Leeds

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.