zavřít

Letenky Londonderry Eglinton (LDY)

Eglinton (LDY) spadá pod mesto Londonderry, ktoré ležia v štáte Veľká Británia. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Eglinton, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Eglinton, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Londonderry za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Londonderry - Eglinton
Medzinárodný názov letiska: Londonderry - Londonderry Eglinton
Letisko patrí k mestu: Letenky Londonderry County Borough 87 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+0
Kódy letiska: LDY (EGAE)
Počet terminálov: 2

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Londonderry - Eglinton

Hľadáte letenky Aldergrove (BFS) v meste Belfast ( Veľká Británia)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Aldergrove, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Aldergrove, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Belfast, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 113 km

Letisko Belfast City Airport (BHD) patrí k mestu Belfast, domovskou krajinou ktorého je Veľká Británia. Rezervujte si letenky - Belfast City Airport. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Belfast City Airport, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Dublin (DUB) spadá pod mesto Baile Átha Cliath, ktoré ležia v štáte Írsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Baile Átha Cliath - Dublin, alebo cestujte letecky do Írska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Dublin, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Baile Átha Cliath za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 205 km

Rezervácia letenky na letisko Londonderry - Eglinton

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Eglinton

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.