zavřít

Letenky Londýn City Airport (LCY)

Hľadáte letenky City Airport (LCY) v meste Londýn ( Veľká Británia)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Londýna - City Airport, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na City Airport, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Londýn, či požičanie auta z autopožičovne.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Londýn - City Airport
Medzinárodný názov letiska: London - City
Letisko patrí k mestu: Letenky Londýn 7,42 mil. obyvatel
Časové pásmo: UTC+0
Kódy letiska: LCY (EGLC)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Londýn - City Airport

Stansted (STN) spadá pod mesto Londýn, ktoré ležia v štáte Veľká Británia. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Stansted, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Stansted, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Londýn za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 47 km

Letisko Gatwick (LGW) patrí k mestu Londýn, domovskou krajinou ktorého je Veľká Británia. Rezervujte si letenky do Londýna - Gatwick. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Gatwick, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Londýna lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 48 km

Hľadáte letenky Heathrow (LHR) v meste Londýn ( Veľká Británia)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Heathrow, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Heathrow, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Londýn, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 58 km

Rezervácia letenky na letisko Londýn - City Airport

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska City Airport

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.