zavřít

Letenky Londýn

Mesto leží v štáte Londýn. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno , alebo cestujte do Londýna na ďalšie dostupné letiská. Airmeti vám ponúka nielen lacné letenky , ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste za skvelé ceny, požičanie automobilu a kvalitné cestovné poistenie. Rezervujte letenky lacno pomocou online formulára.

Základné informácie o meste

Slovenský názov mesta: Londýn
Miestny názov mesta: London (Zobraziť ďalšie názvy mesta)

Llundain, Londain, Londe, Londen, Londinium, London, Londona, Londonas, Londoni, Londono, Londra, Londres, Londres - London, Londrez, Londyn, Londýn, Lontoo, Loundres, Luan Đon, Lunden, Lunnainn, Lunnon, Luân Đôn, ???????, ??????, ??????, ??????, ??????, ??????, ????, ??????, ????, ????, ?????, ????, ???????, ??????, ???????, ????, ????, ??, ??

Počet obyvateľov:7,42 mil. obyvatel
Najbližšie letisko: Letenky City Airport (Londýn) - 19 km
Správna oblasť: Letenky London

Letenky do Londýna a okolí

City Airport (LCY) spadá pod mesto Londýn, ktoré ležia v štáte Veľká Británia. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Londýna - City Airport, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na City Airport, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Londýn za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 19 km

Letisko Heathrow (LHR) patrí k mestu Londýn, domovskou krajinou ktorého je Veľká Británia. Rezervujte si letenky - Heathrow. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Heathrow, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 38 km

Hľadáte letenky Gatwick (LGW) v meste Londýn ( Veľká Británia)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Londýna - Gatwick, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Gatwick, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Londýn, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 40 km

Rezervácia letenky

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí mesta Londýn

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.