zavřít

Letenky Manchester (MAN)

Hľadáte letenky Manchester (MAN) v meste Manchester ( Veľká Británia)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Manchesteru - Manchester, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Manchester, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Manchester, či požičanie auta z autopožičovne.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Manchester
Medzinárodný názov letiska: Manchester
Letisko patrí k mestu: Letenky Wilmslow 37 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+0
Kódy letiska: MAN (EGCC)
Počet terminálov: 2

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Manchester

Letisko Leeds/bradford (LBA) patrí k mestu Leeds, domovskou krajinou ktorého je Veľká Británia. Rezervujte si letenky - Leeds/bradford. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Leeds/bradford, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 89 km

Birmingham (BHX) spadá pod mesto Birmingham, ktoré ležia v štáte Veľká Británia. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Birminghamu - Birmingham, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Birmingham, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Birmingham za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 116 km

Hľadáte letenky East Midlands (EMA) v meste Nottingham ( Veľká Británia)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - East Midlands, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na East Midlands, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Nottingham, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 120 km

podrobne informace

Rezervácia letenky na letisko Manchester

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Manchester

Test ktory by mal fungovat.

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.