zavřít

Letenky Newcastle (NCL)

Hľadáte letenky Newcastle (NCL) v meste Newcastle ( Veľká Británia)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Newcastle - Newcastle, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Newcastle, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Newcastle, či požičanie auta z autopožičovne.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Newcastle
Medzinárodný názov letiska: Newcastle
Letisko patrí k mestu: Letenky Newburn 41 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+0
Kódy letiska: NCL (EGNT)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Newcastle

Leeds/bradford (LBA) spadá pod mesto Leeds, ktoré ležia v štáte Veľká Británia. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Leeds/bradford, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Leeds/bradford, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Leeds za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 130 km

Letisko Manchester (MAN) patrí k mestu Manchester, domovskou krajinou ktorého je Veľká Británia. Rezervujte si letenky do Manchesteru - Manchester. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Manchester, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Manchesteru lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 198 km

Hľadáte letenky Turnhouse (EDI) v meste Edinburgh ( Veľká Británia)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Edinburghu - Turnhouse, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Turnhouse, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Edinburgh, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 213 km

Rezervácia letenky na letisko Newcastle

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Newcastle

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.