zavřít

Letenky Newtownabbey

Mesto leží v štáte . Rezervujte si na Airmeti letenky lacno , alebo cestujte na ďalšie dostupné letiská. Airmeti vám ponúka nielen lacné letenky , ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste za skvelé ceny, požičanie automobilu a kvalitné cestovné poistenie. Rezervujte letenky lacno pomocou online formulára.

Základné informácie o meste

Slovenský názov mesta:
Miestny názov mesta: Newtownabbey (Zobraziť ďalšie názvy mesta)

Baile na Mainistreach, Newtownabbey

Počet obyvateľov:64 tisíc obyvatel
Najbližšie letisko: Letenky Belfast City Airport (Belfast) - 5 km
Správna oblasť: Letenky Newtownabbey

Letenky Newtownabbey a okolí

Belfast City Airport (BHD) spadá pod mesto Belfast, ktoré ležia v štáte Veľká Británia. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Belfast City Airport, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Belfast City Airport, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Belfast za skvelé ceny.

Hľadáte letenky Aldergrove (BFS) v meste Belfast ( Veľká Británia)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Aldergrove, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Aldergrove, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Belfast, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 39 km

Letisko Dublin (DUB) patrí k mestu Baile Átha Cliath, domovskou krajinou ktorého je Írsko. Rezervujte si letenky do Baile Átha Cliath - Dublin. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Dublin, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Baile Átha Cliath lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 145 km

Rezervácia letenky

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí mesta Newtownabbey

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.