zavřít

Letenky St Andrews Leuchars (ADX)

Letisko Leuchars (ADX) patrí k mestu St Andrews, domovskou krajinou ktorého je Veľká Británia. Rezervujte si letenky - Leuchars. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Leuchars, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: St Andrews - Leuchars
Medzinárodný názov letiska: Leuchars
Letisko patrí k mestu: Letenky Dundee 152 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+0
Kódy letiska: ADX (EGQL)
Počet terminálov: 2

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska St Andrews - Leuchars

Hľadáte letenky Turnhouse (EDI) v meste Edinburgh ( Veľká Británia)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Edinburghu - Turnhouse, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Turnhouse, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Edinburgh, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 73 km

Dyce (ABZ) spadá pod mesto Aberdeen, ktoré ležia v štáte Veľká Británia. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Aberdeen - Dyce, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Dyce, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Aberdeen za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 118 km

Letisko Glasgow (GLA) patrí k mestu Glasgow, domovskou krajinou ktorého je Veľká Británia. Rezervujte si letenky do Glasgow - Glasgow. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Glasgow, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Glasgow lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 183 km

Rezervácia letenky na letisko St Andrews - Leuchars

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Leuchars

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.