zavřít

Letenky Stornoway (SYY)

Hľadáte letenky Stornoway (SYY) v meste Stornoway ( Veľká Británia)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Stornoway, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Stornoway, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Stornoway, či požičanie auta z autopožičovne.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Stornoway
Medzinárodný názov letiska: Stornoway
Letisko patrí k mestu: Letenky Inverness 41 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+0
Kódy letiska: SYY (EGPO)
Počet terminálov: 2

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Stornoway

Letisko Inverness (INV) patrí k mestu Inverness, domovskou krajinou ktorého je Veľká Británia. Rezervujte si letenky - Inverness. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Inverness, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 265 km

Glasgow (GLA) spadá pod mesto Glasgow, ktoré ležia v štáte Veľká Británia. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Glasgow - Glasgow, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Glasgow, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Glasgow za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 334 km

Hľadáte letenky Aldergrove (BFS) v meste Belfast ( Veľká Británia)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Aldergrove, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Aldergrove, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Belfast, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 393 km

Rezervácia letenky na letisko Stornoway

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Stornoway

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.