zavřít

Letenky Tiree (TRE)

Letisko Tiree (TRE) patrí k mestu Tiree, domovskou krajinou ktorého je Veľká Británia. Rezervujte si letenky - Tiree. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Tiree, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Tiree
Medzinárodný názov letiska: Tiree
Letisko patrí k mestu: Letenky Londonderry County Borough 87 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+0
Kódy letiska: TRE (EGPU)
Počet terminálov: 3

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Tiree

Hľadáte letenky Stornoway (SYY) v meste Stornoway ( Veľká Británia)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Stornoway, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Stornoway, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Stornoway, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 199 km

Aldergrove (BFS) spadá pod mesto Belfast, ktoré ležia v štáte Veľká Británia. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Aldergrove, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Aldergrove, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Belfast za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 216 km

Letisko Belfast City Airport (BHD) patrí k mestu Belfast, domovskou krajinou ktorého je Veľká Británia. Rezervujte si letenky - Belfast City Airport. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Belfast City Airport, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Rezervácia letenky na letisko Tiree

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Tiree

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.