zavřít

Letenky Wick (WIC)

Wick (WIC) spadá pod mesto Wick, ktoré ležia v štáte Veľká Británia. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Wick, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Wick, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Wick za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Wick
Medzinárodný názov letiska: Wick
Letisko patrí k mestu: Letenky Inverness 41 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+0
Kódy letiska: WIC (EGPC)
Počet terminálov: 2

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Wick

Hľadáte letenky Inverness (INV) v meste Inverness ( Veľká Británia)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Inverness, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Inverness, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Inverness, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 147 km

Letisko Dyce (ABZ) patrí k mestu Aberdeen, domovskou krajinou ktorého je Veľká Británia. Rezervujte si letenky do Aberdeen - Dyce. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Dyce, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Aberdeen lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 171 km

Turnhouse (EDI) spadá pod mesto Edinburgh, ktoré ležia v štáte Veľká Británia. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Edinburghu - Turnhouse, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Turnhouse, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Edinburgh za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 280 km

Rezervácia letenky na letisko Wick

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Wick

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.