zavřít

Letenky Cazombo (CAV)

Hľadáte letenky Cazombo (CAV) v meste Cazombo ( Zambia)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Cazombo, alebo cestujte letecky do Zambie na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Cazombo, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Cazombo, či požičanie auta z autopožičovne.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Cazombo
Medzinárodný názov letiska: Cazombo
Letisko patrí k mestu: Letenky Mongu 53 tisíc obyvatel
Krajina:Letenky Zambia
Časové pásmo: UTC+1
Kódy letiska: CAV (FNCZ)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Cazombo

Lusaka (LUN) spadá pod mesto Lusaka, ktoré ležia v štáte Zambia. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do začatých v Lusake - Lusaka, alebo cestujte letecky do Zambie na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Lusaka, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Lusaka za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 705 km

Letisko Victoria Falls (VFA) patrí k mestu Victoria Falls, domovskou krajinou ktorého je Zimbabwe. Rezervujte si letenky - Victoria Falls. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Victoria Falls, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 707 km

Hľadáte letenky 4 De Fevereiro (LAD) v meste Luanda ( Angola)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Luanda - 4 De Fevereiro, alebo cestujte letecky do Angoly na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na 4 De Fevereiro, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Luanda, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 1124 km

Rezervácia letenky na letisko Cazombo

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Letenky na susedné letisko

Mestá v okolí letiska Cazombo

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.