zavřít

Letenky Kariba (KAB)

Letisko Kariba (KAB) patrí k mestu Kariba, domovskou krajinou ktorého je Zambia. Rezervujte si letenky - Kariba. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Kariba, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Kariba
Medzinárodný názov letiska: Kariba
Letisko patrí k mestu: Letenky Kafue 48 tisíc obyvatel
Krajina:Letenky Zambia
Časové pásmo: UTC+2
Kódy letiska: KAB (FVKB)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Kariba

Lusaka (LUN) spadá pod mesto Lusaka, ktoré ležia v štáte Zambia. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do začatých v Lusake - Lusaka, alebo cestujte letecky do Zambie na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Lusaka, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Lusaka za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 126 km

Hľadáte letenky Harare (HRE) v meste Harare ( Zimbabwe)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Harare - Harare, alebo cestujte letecky do Zimbabwe na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Harare, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Harare, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 281 km

Letisko Victoria Falls (VFA) patrí k mestu Victoria Falls, domovskou krajinou ktorého je Zimbabwe. Rezervujte si letenky - Victoria Falls. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Victoria Falls, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 373 km

Rezervácia letenky na letisko Kariba

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Kariba

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.