zavřít

Letenky Kitwe Southdowns (KIW)

Letisko Southdowns (KIW) patrí k mestu Kitwe, domovskou krajinou ktorého je Zambia. Rezervujte si letenky - Southdowns. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Southdowns, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Kitwe - Southdowns
Medzinárodný názov letiska: Southdowns
Letisko patrí k mestu: Letenky Kalulushi 67 tisíc obyvatel
Krajina:Letenky Zambia
Časové pásmo: UTC+2
Kódy letiska: KIW (FLSO)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Kitwe - Southdowns

Hľadáte letenky Lusaka (LUN) v meste Lusaka ( Zambia)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do začatých v Lusake - Lusaka, alebo cestujte letecky do Zambie na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Lusaka, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Lusaka, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 240 km

Victoria Falls (VFA) spadá pod mesto Victoria Falls, ktoré ležia v štáte Zimbabwe. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Victoria Falls, alebo cestujte letecky do Zimbabwe na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Victoria Falls, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Victoria Falls za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 575 km

Letisko Lilongwe (LLW) patrí k mestu Lilongwe, domovskou krajinou ktorého je Malawi. Rezervujte si letenky do Lilongwe - Lilongwe. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Lilongwe, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Lilongwe lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 632 km

Rezervácia letenky na letisko Kitwe - Southdowns

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Letenky na susedné letisko

Mestá v okolí letiska Southdowns

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.